Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Зразкова дитяча театральна студія «Арлекін»

Особлива атмосфера панує в країні дитячої фантазії «Арлекін». Тут кожна дитина може бути сама собою, від неї не вимагають рівної поведінки, як під час шкільних уроків. А зовсім навпаки. Хлопчики та дівчатка можуть не стримувати свою творчу дитячу уяву, а скільки завгодно проявляти свої таланти.

Лисичанська зразкова дитяча театральна студія поєднала в собі два дитячих театри: «Арлекін», де навчають юних акторів театральному мистецтву, та «Лімпопо», у складі якого діти беруть участь у спектаклях, їздять на гастролі.

А починалося все у далекому 1995 році, коли Ірина Кабанова, режисер театру, зібрала навколо себе перших ластівочок, бажаючих стати справжніми акторами, і грати, як у кіно чи театрі. Перший, другий, третій, четвертий - кожний наступний спектакль здавався їм кращим за попередній. З роками театр розширювався, приймав до своїх привітних лав все більше і більше дітвори, втілювалися нові творчі задуми. Тоді ніхто не думав, що з маленького театрального кружка «Арлекін» переросте у зразкову театральну студію, стане учасником обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів. Що Надія Бражникова (теперішній керівник дитячого театру) стане справжньою його Берегинею, яка буде надихати та підтримувати всіх учасників. А випускники театральної майстерні продовжуватимуть свій творчий шлях, і отримані навички та знання з легкістю використовуватимуть у своєму подальшому житті.

Концерти, виступи на малих та великих сценах для них це хоч і звична, але завжди відповідальна справа. Проте, навіть їх репетиції особливі і цікаві пересічному глядачу, хай і не завзятому театралу. Та й спостерігати за роботою режисерів – корисна для всіх батьків річ. Дитячі примхи і пустощі сприймаються з посмішкою та добротою, а не з докором – це ж бо справжні актори, хоч і маленькі.

Поруч з дітьми незвичайні жінки – керівник театру Надія Бражникова та режисер Ірина Кабанова, які працювати можуть тільки на результат і вкладати у дітей тільки найкраще - все, що знають самі.

Постановка спектаклю – процес складний. Численні репетиції перед тим, як показати глядачам готову для споживання театральну страву, займають багато часу. Юні актори повинні продемонструвати весь свій талант, щоб посмішка, а іноді здивування та, навіть, приголомшення від дійства на сцені, яскраво читалися на обличчі глядачів. Це, скажу вам, не вареники ліпити. Тому і не кожний хлопчик чи дівчинка може стати членом великої театральної родини. «Арлекін» не просто дитячий театр. Подібних в Луганській області немає. Це справжня театральна школа, потрапити до якої можна тільки через вступні іспити.

Юних театралів з Лисичанська знають по всій Україні. У яких конкурсах та фестивалях вони б не брали участь, перемога завжди за ними. Перед їх талантом не встоїть ніхто. І суддівська колегія завжди ставить «Арлекіну» найвищі бали.

Численні досягнення Лисичанської дитячої зразкової театральної студії - показник майстерності усього великого творчого колективу. А Золота маска – найвища відзнака, яку зовсім нещодавно вони привезли з фестивалю «Південні маски», що проходив у Миколайові, - це оцінка провідних в області кіно і театру митців.

За 15 років з моменту створення дитячої театральної студії «Арлекін» в ній пройшло навчання біля 500 дітей. Було поставлено 25 п'єс. Сценічна діяльність «Арлекіну» базується на єдності колективної взаємодії, підлеглості загальному задуму – з одного боку, і максимальному творчому прояві кожного виконавця – з іншого. Завдання викладача – виявляти і розвивати творчі та акторські здібності дитини – вміння взаємодіяти з партнером, створювати образ героя, працювати над роллю. Та насамперед, зазначають Надія Бражникова та Ірина Кабанова, в колективі треба створити необхідну творчу атмосферу, де взаєморозуміння, довіра, пошана один до одного відіграватимуть чи не найголовнішу роль у досягненні успіху.

В країні «Арлекін» цінують життя, час та події. І нехай їх буденність, як ярмаркову карусель, буде розфарбовано у різні яскраві кольори! Нехай невпинний час для арлекінівців буде йти розмірено вперед і тільки вперед, щохвилини приносячи радість всім, для кого юні театрали грають свої ролі на сцені. А найголовнішою подякою для них буде вдячність глядачів, бо заради цього й існує зразкова дитяча театральна студія «Арлекін».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"