Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Опіки у дітей

Один з різновидів травм – це опіки різного ступеню важкості. Летальні випадки від них займають друге місце після автоаварій. Особливо часто жертвами опіків стають діти. Найчастіше такі випадки трапляються восени та весною - під час початку та закінчення опалювального періоду.

Усім дорослим треба запам’ятати головне - чим скоріше дитина з опіковими травмами опиниться у лікарні, тим більше в неї шансів на швидше одужання, а у деяких випадках - на виживання.

І дуже важливо вчасно та правильно надати постраждалому першу невідкладну допомогу: на 10-15 хвилин охолодіть уражені ділянки холодною водою, льодом, снігом, а потім закрийте їх сухою антисептичною пов’язкою. Це треба зробити, щоб зупинити подальшу дію температури, а суб’єктивно – зменшити відчуття болю. Також можна дати дитині знеболювальне. При великих опіках будь-якого ступеню необхідна госпіталізація. Якщо площа опікової поверхні велика настільки, що не представляється можливим покрити її стерильними пов’язками, оберніть потерпілого чистим простирадлом і укутайте ковдрою. Увага! До втручання лікаря не відкривайте і не проколюйте пухирі!

Шановні батьки! Разом з дітьми обговоріть різні обставини, які приховують загрозу, розкажіть вашій дитині, як можна уникнути небезпечних ситуацій, навчіть її аналізувати, до чого можуть привести дитячі пустощі.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"