Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Дитячий травматизм

Дитячий травматизм тема важлива та завжди актуальна. Допитливість, цікавість та потреба дитини до пізнання навколишнього світу часто стають причинами нещасних випадків і, як наслідок, іноді приводять до інвалідності.

У хірургічному відділенні Лисичанської дитячої лікарні лікують не тільки хірургічних хворих, але й дітей з різними травмами та опіками. Тільки у 2010 році тут було зафіксовано 36 випадків опіків різного ступеню важкості, 139 випадків поранень різноманітної локалізації, 220 маленьких шукачів пригод поступили до відділення з переломами, які у багатьох випадках потребували оперативного втручання, каже завідуючий хірургічним відділенням Лисичанської дитячої лікарні Ігор Фоменко.

Дуже часто діти наражаються на небезпеку під час відпочинку біля водоймищ. Одне з ризикованих але улюблених занять – стрибки у воду, особливо з вишки. Нерідко після таких розваг діти з важкими травмами шийних хребців стають пацієнтами хірургічного відділення дитячої лікарні.

Отож, увага дорослих – батьків, інших родичів та, навіть, випадкових перехожих – повинна бути націлена на дітей, на їх розваги. Адже від нудьги вони дуже часто шукають собі пригод, не усвідомлюючи реальну ступінь небезпеки для власного здоров’я та життя.

Прохання до всіх дорослих: не залишайтеся байдужими до дитячих пустощів!
Так можна попередити багато нещасних випадків, які навіть можуть обірвати таке безцінне життя маленької людини.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"