Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську планують встановити устаткування для очищення води

Якість води в Лисичанську залишає бажати кращого. Відомо, що воно не відповідає нормативним. У рамках державної програми в місті планується встановити устаткування для доочистки води у восьми школах.

За словами Михайла Андрєєва, начальника УЖКХ Лисичанської міськради, це устаткування дозволить отримувати чисту воду. Притому не лише школярі зможуть нею користуватися. Жителі Лисичанська зможуть купувати цю воду при школах.

ДОВІДКА: В держбюджеті відповідного року передбачені витрати на програму "Питна вода України" на 2011-2020 рр у розмірі 3 млрд. грн. Метою використання бюджетних коштів є виконання заходів, передбачених Загальнодержавною програмою "Питна вода України" на 2006-2020 роки в частині забезпечення населення країни якісною питною водою нормативної якості.

Засоби прямуватимуть: на будівництво і реконструкцію централізованих систем водопостачання і водовідведення для поліпшення якості питної води і впровадження енергозбережних технологій, впровадження локальних і колективних установок доочистки води для питних потреб в регіонах з кризовою екологічною ситуацією.

Також для водопостачання дошкільних, шкільних і лікувальних установ, у тому числі в сільських населених пунктах, і облаштування пунктів розлива питної води з доставкою її спеціальним автотранспортом.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"