Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанських лікарнях буде менше ліжок

В Україні фінансування лікарень здійснюється не по потребах, а по койко-місцях. Розроблені нормативи таких місць на кількість жителів міста і лікувальні установи повинні їх враховувати у своїй роботі. У Лисичанську кількість "койко-місць" перевищувала нормативні, тому нині проводиться їх скорочення.

За словами Володимира Валуйського, головного лікаря Міської дитячої лікарні (дитяче лікарняне містечко), на початок 2011 року в установі було 185 ліжок в 7 відділеннях, на даний момент їх кількість скоротили до 165. У бюджеті Лисичанська немає коштів на утримання додаткових місць. У ДЛМ планується об'єднання на одному поверсі двох відділень - хірургічного і ЛОР. Для цих цілей в крилі хірургічного відділення робиться ремонт.

Багато проблем дитячої лікарні в Лисичанську вирішилися, якби там був організований регіональний центр. Адже лікуються в ДЛМ не лише лисичані, але і діти, що проживають в Попаснянському районі, Первомайську і інших.

Їх лікування повинні оплачувати бюджети відповідних міст. Але зміна статусу лікувальної установи вимагає великої підготовчої роботи. Начальник управління охорони здоров'я Луганської області на колегії в Лисичанську призвав керівників міст і районів підтримати фінансово ДЛМ, щоб не втратити одну з самих кращих лікувальних установ області.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"