Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

Відповідно до планів основних заходів цивільного захисту на 2011 рік області та міста, затверджених: розпорядженням голови облдержадміністрації від 25.02.2011 № 196, наказом міського голови - начальником цивільного захисту міста від 02.03.2011 № 3 та організаційних вказівок по проведенню роздільної штабного тренування ( далі - тренування) із засобами масової інформації м. Лисичанська, 03.06.2011 було проведено тренування на тему: «Оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Тренування проводилося відповідно до затвердженого Плану проведення тренування.

У ній брали участь: керівний склад цивільного захисту (далі - ЦЗ) міста, відділ з питань цивільного захисту населення міськради, відділ з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації (далі - ЗМІ) міськради, міські ЗМІ, міське управління ГУ МНС України в Луганській області, спеціалізована служба оповіщення і зв'язку ГЗ міста, підбирачі інформаційного матеріалу.

У ході тренування відпрацьовані два ввідні, істотних недоліків не виявлено, всі учасники з поставленими завданнями впоралися вчасно.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради А.В. Гарбуз

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"