Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Золоту маску отримали арлекінівці

Творча діяльність зразкової театральної студії «Арлекін» була відмічена найвищою нагородою, на міжнародному фестивалі, який проходив у Миколаєві, їх талант відмітили вперше. Одну на всіх золоту маску цієї весни отримали вихованці і керівники зразкової дитячої театральної студії "Арлекін".

Про рівень підготовки вихованців свідчить той факт, що їх без екзаменів приймають у вищий навчальний заклад Луганська. Звісно, заслуга в цьому керівників театральної студії Ірини Кабанової та Надії Бражникової. В останні весняні дні вони підводять підсумки сезону. Ці грамоти, дипломи та коштовні подарунки говорять про те, що весна для них була насиченою.

Найбільш арлекінівці пишаються своїм трофеєм, що привезли з міжнародного фестивалю, який проходив у Миколаєві – це золота маска. Кажуть, що про перемогу навіть і не мріяли, розраховували отримати максимум срібло. Високопоставлене журі, яке складалося із вчителів вищих навчальних закладів Луганська, Миколаєва, Києва, Москви, Польщі оцінювало режисерську та акторську роботу.

На суд журі вони представили виставу «На сейчас надо смотреть из потом». Дівочий колектив спробував зіграти у доросле життя. П`єса розповідає про двох жінок, які приймали у молодому віці доленосні рішення. І тільки через багато років їм випадає можливість виправити свої помилки. В решті решт все закінчується хепі-ендом.

Крапку на досягненнях керівники театральної студії «Арлекін» ставити не збираються. Влітку на них чекає поїздка в Євпаторію. Нажаль спонсорувати цей захід крім батьків нікому. Символічною є і назва конкурсу «На сейчас надо смотреть из потом», мабуть досягнення лисичанських митців по заслугах також будуть оцінені потім.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"