Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Інтерактивна дошка у школі № 8

Останній дзвоник позаду. У шкільних коридорах порожньо. Але незважаючи на закінчення навчального року Лисичанська багатопрофільна школа № 8 наполегливо працює у напрямку розвитку та впровадження інформаційних технологій в освітянській галузі. Педколектив і школярі крок за кроком просуваються уперед.

Загальноосвітня школа № 8 знову попереду всіх. Тут озброїлися інтерактивною дошкою. Крейда з ганчіркою вже у минулому: взяв стілус, тицьнув у дошку. Все швидко, красиво і сучасно.
Щоб працювати на інтерактивному комплексі, більшість вчителів школи пройшли навчання на Інтелівських курсах. З надсучасним обладнанням вже встигли ознайомитися старшокласники - тестували дошку на додаткових заняттях.

Висока роздільна здатність кольорових зображень на екрані приваблює дітей, допомагає вчителю "оживити" урок. Наочні матеріали у формі взаємопов'язаних об'єктів і картинок, відеофрагменти, можливості виділення тексту рамками будь-якого кольору і форми забезпечують загальну увагу учнів до усього, що відбувається на екрані.

За таке придбання директор Галина Никифоренко навчального закладу дякує колишнім учням школи. Дарунок не із дешевих. Інтерактивний комплекс коштує щонайменше 9 тисяч гривень.

Інтерактивну дошку вже представили батькам. За її допомоги на підсумковому засіданні батьківського комітету школи підбили риску навчального року, який щойно завершився.
Батьки шкодують, що під час їхнього школярства про таке й мріяти було годі.

Активно залучати інтерактивну дошку до навчального процесу розпочнуть з 1 вересня.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"