Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В Лисичанську була проведена акція "Кидай палити"

Сьогодні в м. Лисичанськ у рамках Всесвітнього дня без тютюну центром соціальних служб для сім'ї дітей і молоді спільно з міською громадською організацією "Правильний вибір" і студентами Лисичанського педагогічного коледжу була проведена акція "Кидай палити", в ході якої жителям міста волонтери пропонували обміняти сигарету на цукерку.

В ході акції громадянам, що палять, також лунали листівки і буклети про шкоду куріння і способи відмови від шкідливої звички.

Недавнє опитування в одній з великих країн, показало, що дві третини курців помилково вважають, що куріння робить невелику шкоду або взагалі не робить її. Щоб убрати цей міф і була спрямована робота волонтерів. Тільки за першу годину акції більше 300 громадян обміняли свої сигарети на солодощі.

Кинувши палити в будь-якому віці, можна набути істотних переваг для здоров'я. Ті, хто кинув палити в 30-35 років, мають тривалість життя рівну тривалості життя людей, що ніколи не палили.

Організатори акції дякують депутатам міської ради Івана Івановича Борисовича і Віталія Вікторовича Маслакова за допомогу в організації і проведенні заходу.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"