Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанський бензин за завищеними цінами нікому не потрібний

Повторний аукціон №2 НАК "Нафтогаз України" з продажу нафтопродуктів, вироблених у рамках проекту по давальницькій переробці нафти на Лисичанському НПЗ, перенесений.

Про нову дату проведення аукціону буде повідомлено додатково. Компанія причин зриву торгів не уточнює. Найімовірніше, вона криється у вартості виставлених на торги ресурсів: стартові ціни на бензини А- 92 і А- 95 були вищі середньоринкових на 6,5% і 7% відповідно, а дизпаливо - на 17,7%.

На торги 25 травня "Нафтогаз" виставив 12,5 тис. т палива за тими ж умовами і стартовими цінами, як і на попередніх торгах, 18 травня. Тоді "Нафтогаз" також не зміг продати і тонни палива.

Експерти вважають, що прем'єрна партія отриманих від переробки російської нафти нафтопродуктів швидше за все принесе "Нафтогазу" збитки.

"Закупівля нафти для переробки на Лисичанському НПЗ за засоби державної компанії відбувалася на піку цін. Зараз ціни пішли вниз. І хто покриватиме ці збитки, нікому не відомо", - відмічає провідний експерт енергетичних програм центру ім. Разумкова Володимир Омельченко.

До речі, на цьому фоні знову поновилися розмови про необхідність вступу мит на імпортні нафтопродукти. Хоча до цього, 14 березня 20011 року, міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко повідомив, що уряд найближчим часом не розглядатиме питання вступу мита на імпортні нафтопродукти.

На думку аналітиків, з введенням імпортного мита на нафтопродукти Лисичанський НПЗ зміг би переробляти близько 7 млн. тонн нафти проти нинішніх 3 млн. тонн.

Керівництво ТНК- BP чекає завершення спеціального розслідування, яке проводить Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, відносно імпорту нафтопродуктів в Україну.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"