Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Поліклініку ім. Леніна в Лисичанську переносити не планують

На прес - конференції за участю міського голови Сергія Дунаєва, яка відбулася 23 травня в телерадіокомпанії "Акцент", журналісти регіональних ЗМІ ставили актуальні питання, що стосуються життєдіяльності Лисичанська. А також поцікавилися подальшими планами роботи міської влади.

Одне з питань торкалося поліклініки ім. Леніна - чи буде її подальше переміщення в Дитяче лікарняне містечко або усе - таки містечко стане районною дитячою лікарнею.

На цю тему Сергій Дунаєв сказав наступне: "Усе що стосується поліклініки ім. Леніна - це тільки поширення чуток. Поліклініка залишатиметься на тому місці, де вона знаходиться зараз, ніякого переміщення не планується. Вона безпосередньо опалюватиметься, тільки вже не ТЕЦ, а модульній котельній, яка розташована в районі гімназії".

Також міський голова відмітив, що перш ніж ставити подібні питання треба подумати, кому буде краще, якщо перемістити поліклініку в лікарняне містечко. "Від подібних переміщень страждають жителі нашого міста. Тема, яка торкається поліклініки ім. Леніна давно стала такою, що політизується.

Наше первинне завдання поліпшити якість охорони здоров'я, утворення. Отже сьогодні жителі району вулиці Червоної, Горы Кіровой можуть спокійно ходити в поліклініку і отримувати хороше медичне обслуговування".

Special fresh news about Max Polyakov read here
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"