Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Ситуація з організацією стаціонарного лікування ветеранів

У Лисичанську вдалося виправити ситуацію, яка склалася з організацією стаціонарного лікування ветеранів.

Про це 4 квітня на брифінгу, відповідаючи на питання розповів заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Бунээв.

"На жаль, дійсно, Лисичанськ у нас попереду усіх з кінця по фінансуванню ветеранів. Але, як сьогодні говорить керівництво Лисичанська, усе це пов'язано з тим, що в бюджеті міста не досить фінансових коштів для лікування і живлення ветеранів", - відмітив Геннадій Бунєєв.

Проте, за його словами, сьогодні в Лисичанську виправили ситуацію, що склалася.

"Була у нас розмова і з міським головою Лисичанська, була розмова і з начальником управління Лисичанської міської ради і сьогодні, ситуація, в цілому, відкоригована. Я сподіваюся, що надалі не буде таких казусів. Я вважаю, що коли ми говоримо, що ветеранів в Луганській області залишилося 100 тис. і в одному районі їх 800-900 чоловік, я думаю, що можна все-таки знайти гроші для того, щоб цю категорію обслуговувати, як годиться.

Обласний бюджет сьогодні витримує усі програми у фінансовому плані, а ось території іноді все-таки відстають і мені приємно сказати, що Лисичанськ сьогодні все-таки виправив положення", - розповів Геннадій Бунєєв.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"