Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Пам'ять про війну жива

Ветерани Великої вітчизняної, яких ми все більше і більше втрачаємо з кожним роком, уносять з собою у небуття гіркі спогади про другу світову війну. Мешканець Лисичанська Павло Іванович Чалий ретельно закарбовував на папері кожну важливу деталь воєнного часу. Його відверті записки і вірші містять багато важких для сприйняття споминів, що передають неприкриті людські почуття. Головними дійовими героями історичного минулого нашої Батьківщини були прості люди, які захищали її від фашистських загарбників. Про них і писав у своєму щоденнику Павло Чалий.

Давно минули ті роки. Але такі спомини людей, що віддавали своє життя та здоров’я за мир на нашій землі, не дають забути про мужність визволителів та про агресію ворога. Ось чому ці спогади будуть корисними дітям – як приклад відваги та патріотизму.

Павла Івановича Чалого вже давно немає серед живих, але його донька Наталія Афоніна зберегла та відредагувала всі його нотатки. Видати книгу, присвячену своєму батькові, її давня мрія. Але на шляху втілення її у життя стала лише одна проблема – відсутність необхідної суми грошей.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"