Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У 2010 році в Лисичанську кожні 20 днів помирала новонароджена дитина

Складна екологічна обстановка в Лисичанську впливає на здоров'я дітей і жінок репродуктивного віку. Демографічна ситуація в місті залишається складною.

У доповіді, яка була озвучена на виїзній колегії Головного управління охорони здоров'я в місті Лисичанську, відмічено, що упродовж останніх 3 років показники мертвонародження, ранній неонатальній смерті перевищують середні показники по області і Україні. Причому згідно з дослідженням цієї ситуації встановлено, що в 50% випадків це можливо було запобігти.

В основному ці факти зареєстровані по жіночих консультаціях мікрорайону заводу ГТВ, Привілля, Новодружеська. Усі померлі діти в ранньому неонатальному періоді - недоношені. Аналіз показав, що при правильному спостереженні в жіночій консультації, можна було б уникнути в 75% випадків народження дітей з низькою масою тіла шляхом запобігання передчасним пологам.

Також в Лисичанську відсутній апарат УЗИ з доплерівською приставкою, що не дозволяє діагностувати вади плоду, патологічні стани плаценти. У відділеннях немає гарячої води. Ці і інші причини привели до того, що в 2010 році в Лисичанську померло 17 новонароджених дітей - в три рази перевищений показник по області.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"