Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську пройшла колегія Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Сьогодні, 29 квітня, в Центрі з позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулося виїзне засідання колегії Головного управління охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації, яке провів начальник обласного управління охорони здоров'я Павло Малиш.

Відкриваючи роботу засідання, Павло Миколайович дав коротку характеристику лисичанському охорони здоров'я, відзначивши як позитивні, так і негативні моменти. Зокрема, начальник обласного охорони здоров'я звернув увагу на кадровий голод у галузі: «У вас практично кожен третій медпрацівник - пенсійного віку. Якщо вони завтра підуть на пенсію, то надавати медичні послуги населенню стане вкрай проблематично!».

Крім того, Павло Малиш позначив основні медичні проблеми міста: рівень захворюваності на СНІД, туберкульоз та вірусний гепатит.

У той же час, начальник Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації відзначив належну увагу, яку приділяє охороні здоров'я міська влада. «Я хочу сказати про владу не тому, що на таких нарадах прийнято влада хвалити, а тому що влада дійсно багато робить ... Міський голова знає ситуацію в охороні здоров'я і за рахунок як бюджетних, так і позабюджетних коштів для охорони здоров'я міста робиться величезна робота!», - підкреслив Павло Миколайович.

Крім того, Павло Малиш звернув увагу керівників обласних медичних служб на недостатню увагу з їх боку до лисичанському охорони здоров'я. «Я сьогодні заїжджав до міської дитячої лікарні. Дуже хороша лікарня, прекрасний головний лікар, який самостійно веде досить різнобічну роботу. Так ось я в нього запитав: коли тут востаннє був головний обласний дитячий хірург? Він мені відповів, що не пам'ятає. Те ж саме і по обласному дитячому уролога. Так от я б хотів, щоб ви для себе зрозуміли: це в корені неправильна позиція! Ви несете перед людьми не меншу відповідальність, ніж місцеві лікарі! », - Заявив Павло Миколайович. У ході засідання колегії було також розглянуто питання про стан виконання розпорядження КМ України від 13 вересня 2010 року № 1808 «Про затвердження Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2011-2015 роки »у Краснодонському, Марківському і Попаснянському районах.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"