Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Рівно 25 років тому – в ніч на 26 квітня 1986 року ...

Рівно 25 років тому – в ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці найбільшої атомної електростанції Радянського Союзу стався вибух, в результаті якого було повністю зруйновано ядерний реактор.

26 квітня у Лисичанську мітингом-реквіємом біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля розпочалися заходи, присвячені 25-й річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ліквідатори, що доклали чималих зусиль для подолання наслідків Чорнобильської трагедії, представники міської влади Лисичанська та Української православної церкви, школярі та мешканці міста зібралися біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля. Хресною ходою було доставлено ікону «Чорнобильський спас», яку члени міської організації «Союз.Чорнобиль.Україна» подарували Свято-Тихвінському храму до 25-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Мітинг-реквієм розпочався з відкриття меморіальних плит з іменами більш ніж двохсот лисичан – жертв Чорнобильської катастрофи. Поминальною панахидою по загиблим вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Про деталі і наслідки тієї страшної аварії, про мужніх людей, які жертвуючи своїм здоров’ям та життям рятували людство, говорили виступаючі. Міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв подякував ліквідаторам за проявлену відвагу та приборкання ядерної катастрофи.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"