Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Конкурс за звання кращого виконавця патріотичної пісні відбувся в Лисичанську

Пісні воєнних років ... Скільки слухаєш їх - не набридають, не перестають хвилювати серце полум'ям почуттів, жагою перемоги над лютим ворогом, бажанням якомога скоріше дати мир і свободу рідної зраненої землі ...

Ось і 20 квітня глядачі, які заповнили зал ПК ім. Леніна, поринули в героїку суворих військових років, оспіваних у пісні. Молоді дзвінкі голоси талановитих студентів середніх спеціальних навчальних закладів і технікумів міста лунали надзвичайно натхненно. Вони не просто співали, а змагалися за звання кращого виконавця патріотичної пісні.

Конкурс проходив в рамках загальноміських заходів, присвячених 66-річчю Перемоги, під егідою міської організації Партії регіонів.

Переможцями конкурсу, на одностайну думку журі, стали самодіяльні артисти педагогічного коледжу (серед технікумів) та вокальний ансамбль гірничопромислового ліцею (серед середніх спеціальних закладів). Другі місця відповідні - у гірського технікуму і Лисичанського професійного ліцею. Третіми стали солістка нафтохімічного технікуму та Прівольскій професійний ліцей. Всі переможці та учасники нагороджені призами та грамотами.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"