Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На роботу ЖЕКів люди скаржаться найчастіше

На прийом з особистих питань до міського голови Лисичанська Сергія Дунаєва завжди приходить чимало мешканців міста. Проблем, що турбують людей, багато. Серед них переважають житлові та комунальні. Скарги на роботу ЖЕКів не поодинокі. В останній час хвиля незадоволення зростає. І це зрозуміло, бо майже скрізь ми бачимо недоліки – від прибирання підїздів до ремонту покрівлі.

Незадоволення роботою лисичанських ЖЕКів щодо надання ними комунальних послуг населенню змушує людей звертатись за допомогою до мера міста.

На прийом до Сергія Дунаєва йдуть переважно ті, хто до цього встиг оббігати багато інстанцій, але допомоги у вирішенні житлових проблем так і не отримав. Люди звертаються до мера, бо вважають, що чиновники не хочуть або не можуть вирішити їх проблему. І міський голова для них остання надія. І якщо вирішувати наболілі побутові проблеми лисичани звертаються до Сергія Дунаєва, а не до працівників житлово-комунальних контор, тоді постає цілком слушне питання: навіщо нам такі ЖЕКи, якщо тільки міська влада може примусити їх виконувати свої прямі службові обов’язки?
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"