Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська зрушилося з місця

Вже багато років не дає спокою питання щодо розташування ринку в південній частині Лисичанська. І у приватних підприємців, і у мешканців району ГТВ чимало нарікань. Одних не влаштовують антисанітарні умови на території, де багато років знаходиться ринок. Інші не бажають залишати місце, на якому ведуть торговельну діяльність. 18 квітня у Лисичанському виконкомі представники міської влади зустрілися з підприємцями.

Щоб остаточно вирішити питання переносу ринку до іншого місця на комісію запросили ініціативну групу від приватних підприємців, що ведуть на ньому торговельну діяльність. Олег Голуб, заступник міського голови Лисичанська, зауважив, що треба нарешті вирішити всі проблеми, пов'язані з його розташуванням, а ринкову торгівлю у південній частині міста зробити більш цивілізованою. Як альтернативу, підприємцям було запропоновано варіант - ринок «Южний», що розташований у будівлі колишнього басейну. Його власником є відомий у Лисичанську підприємець Андрій Скорий.

Необхідність скорішого переносу ринку ГТВ на інше більш пристосоване для торгівлі місце назріла давно. Але у підприємців своя точка зору. Найбільш їх хвилює те, що покупці не підуть до нового ринку. А тому вирішення проблеми вони бачать лише у одному: якщо переходити - то всім і одразу. Заступники міського голови Олег Голуб та Андрій Шальнєв запевнили підприємців, що розглянуть всі турбуючі їх питання. Але вже у липні старий ринок ГТВ працювати не буде. А підприємці повинні облаштуватися на ринку «Южний».
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"