Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Мешканець Лисичанська затримав злочинця

У Лисичанську місцевий житель затримав одного з двох грабіжників, які протягом березня-квітня скоїли в місті ряд пограбувань. Другого злочинця затримали вже співробітники міліції.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Затримані - молоді люди, яким трохи більше 20 років. Обидва вони ніде не працюють і не навчаються. Чи не були жителями Лисичанська, приїжджали в місто в основному у вечірній час доби, спочатку відпочивали в розважальних закладах, а після «виходили на полювання». В якості жертв обирали самотніх перехожих, які не змогли б надати їм гідного опору.

Зловмисники завдавали жертві удари, і, користуючись тим часом, поки людина перебував у «відключці», заволодівали чужими речами. У більшості випадків це - гроші, мобільні телефони, а також речі, які можна швидко продати.

Також мали місце випадки, коли заводячи потенційну жертву в оману і здивування, зловмисники представлялися працівниками міліції.

Правоохоронці встановили близько 8 злочинних епізодів затриманих.

Спіймати злочинців міліції допоміг місцевий житель. У той день його дружина поверталася додому від дочки і розмовляла з ним по мобільному телефону. Помітивши переслідування з боку незнайомців, жінка повідомила чоловіку про свої побоювання. Співрозмовник у цей час прямував назустріч жінці.

«І коли зловмисники накинулися на неї, вирвали з рук сумку з грошима і кинулися бігти, наспів чоловік, який, швидко зреагувавши, виявив в даній ситуації мужність і рішучість і зміг затримати одного з грабіжників і передати його в руки правоохоронців», - розповіли в міліції.

Після цього оперативникам карного розшуку вже не знадобилося багато часу, щоб встановити особу спільника затриманого.

Як нагадали в міліції, щоб убезпечити себе і не стати жертвою пограбування, слід уникати появи в поодинці в темних безлюдних місцях. Намагайтеся не одягати у вечірній час дорогі речі, не виставляти «на показ» ювелірні вироби та інші дорогі прикраси. У розкритті даної категорії злочинів важливу роль грає своєчасне повідомлення в міліцію - в разі пограбування слід негайно телефонувати за номером «102».

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"