Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Семінар «Проблеми залежностей у молодіжному середовищі»пройшов у Лисичанську

20 квітня з метою популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ тютюнопаління, вживання алкоголю і наркотиків, попередження захворювання на ВІЛ-інфекцію в молодіжному середовищі, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, міський відділ кримінально-виконавчої інспекції спільно з Луганським обласним благодійним фондом «Альтернатива» організували та провели семінар для осіб, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

Молодіжний лектор Наталія Коцаренка розповіла учасникам заходу про наслідки вживання психоактивних речовин і переваги ведення здорового способу життя.

Як зазначив директор центру соціальних служб Остах К.А., рівень поширення ВІЛ - інфекції серед дорослого населення України - один з найвищих у Європі. Близько 90% ВІЛ-інфікованих - це люди, які є ін'єкційними споживачами наркотиків. Сьогодні не існує ефективних лікарських препаратів, що виліковує СНІД. Однак знання громадян про безпечну поведінку, ведення здорового способу життя, застосування безпечних методів контрацепції, відмова від вживання алкоголю, тютюну і наркотиків допоможуть зберегти здоров'я і життя.

По закінченню заходу кожен з учасників отримав тематичні брошури та пам'ятки.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"