Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Прощання з Інною Гудковською

16 квітня Лисичанськ прощався з талановитою місцевою поетесою, однією з найпомітніших творчих особистостей міста - Інною Євгенівною Гудковською. Вона залишила цей світ 15 квітня о 5-й годині ранку 10 хвилин. Ця не схожа на інших талановита жінка пішла з життя на 69-му році, не доживши до свого сімдесятиріччя усього 2 місяці.

Поруч з нею не було рідних людей. Мама Інни Євгеніївни, талановита лисичанська художниця, померла у 1993 році. А через 9 років, у 2002-му, не стало і батька, який багато зробив для нашого міста, для його історії. Єдиний двоюрідний брат Інни Євгеніївни який мешкає у Санкт-Петербурзі, приїжджав до неї щороку.

Не стало чудової поетеси, але шанувальники її творчості та друзі ніколи не забудуть ім’я Інни Гудковської. Народилася вона 20 червня 1942 року. Через свою інвалідність вона з дитинства вчилася сприймати цей світ, любити та захоплюватись його красою. Важка хвороба – поліомієліт - не зломала її, а навчила стійкості та витривалості. Характер цієї цікавої жінки був дуже твердим та незламним, але водночас не позбавлений і людських слабкостей. Вона жила коханням, хоча і гостро відчувала свою самістність. І тому рятівним кругом в її житті стала поезія.

Філолог за освітою, Інна Гудковська працювала учителем та бібліотекарем, багато років вона була керівником студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва у колишньому будинку піонерів. Педагог, талановита художниця і поетеса, член міжрегіонального союзу письменників та міського літературного об’єднання «Істок», лауреат літературних премій ім. Володимира Сосюри та Володимира Даля Інна Гудковська залишила на згадку своїм друзям і прихильникам п'ятнадцять поетичних збірок.

Провести Інну Гудковську в останню путь прийшли друзі, прихильники її творчості та колеги, з якими вона працювала колись. Інна Євгенівна прощалася з Лисичанськом, з Центром по роботі зі школярами та молоддю - творчим місцем, якому вона присвятила багато років свого життя. Прощальні слова і вірші на честь Інни Гудковської прочитали її друзі-поети: Михайло Лисицький, Алла Проневич, Анатолій Алєксєєнко, Марія Півень.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"