Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Пільги на придбання твердого палива і зрідженого бал. газу в 2011 році

Шановні ветерани війни, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, вдови (вдівці) вищезгаданих ветеранів, жертви нацистських переслідувань, багатодітні сім'ї, громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 і 2 категорій, користуються пічним опалюванням, а також ветерани війни, що використовують балонний зріджений газ для приготування їжі.

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2011г. № 253 встановлені мінімальні норми забезпечення пільгової категорії населення твердим паливом і зрідженим газом в 2011 році для надання пільг - відповідно 1 тонна і 1 балон на домогосподарство на рік.

Вартість твердого палива складає - 729,00 грн. за 1 тонну.
Вартість зрідженого газу складає - 118,00 грн. за 1 балон.
Для оформлення в 2011 році пільг на придбання твердого палива і зрідженого балонного газу, необхідно звернутися в управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради за адресою: місто Лисичанськ, вулиця Малиновського, 22(а), кабінет 29, 30, 31.

При собі мати наступні документи:

Паспорт;
Пільгове посвідчення;
Пенсійне посвідчення;
Довідку, видану Лисичанським управлінням по експлуатації газового господарства про те, що будинок не газифікований або довідку, видану головою вуличного комітету про те, що будинок не газифікований і пільговик користується пічним опалюванням, завірену виконкомом міської ради;
Довідку, видану головою вуличного комітету про те, що пільговик користується зрідженим балонним газом, завірену виконкомом міської ради;
Абонентську книжку на використання газобалонної установки;
Ощадну книжку філії Ощадного банку України № 2867.
Необхідну інформацію можна отримати по телефону 7-30-83.

Інформує сайт "Лисичанська міська рада"

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"