Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Організована крадіжка каналізаційних труб. Встигли викопати 500 метрів

У Лисичанську співробітники міліції затримали місцевого мешканця, який демонтував і намагався здати на металобрухт 500м. каналізаційних труб, належних ЛКП "Лисичанськводоканал". Про це повідомили в прес-службі Лисичанського ГО УМВС України в Луганській області.

Так, в м. Лисичанську співробітник ЛКП "Лисичанськводоканал", усуваючи порив на південному водоводі міста, помітив в районі вул. Черняхівського екскаватор, який вів розкопку каналізаційного колектора. Щоб уточнити, чи є ця розкопка правомірною, співробітник комунального підприємства відразу ж повідомив про це начальника каналізаційного господарства, який відразу ж приїхав на вказане місце. За словами двох робітників, що працювали там на эскаваторі, їх найняв деякий громадянин на ім'я Ілля, який завірив їх, що викупив ці труби. Начальник каналізаційного господарства відразу ж викликав аварійну бригаду і міліцію.

Слідчо-оперативна група приїхала в лічені хвилини. Затриманий водій екскаватора пояснив, що Ілля вийшов на нього по оголошенню, заплатив за роботу екскаватора і вантажної машини "КамАЗ" для вивезення труб, які він нібито викупив. А документи, що підтверджують, вони у нього і не запитували. Працювали декілька днів, частину труб вивезли на пункт прийому металобрухту. В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що протяжність виритої траншеї складає 250м., було демонтовано 500м. труби (чавун, діаметр - 0,3м.). На місці проведення вказаних робіт виявлено 6 демонтованих труб.

За фактом крадіжки майна ЛКП "Лисичанськводоканал" порушена кримінальна справа по ст. 185 УК України.

За гарячими слідами вдалося встановити і затримати організатора злочину, яким виявився ніде не працюючий мешканець міста Лисичанська, що вирішив нажитися незаконним шляхом.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"