Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Автоматичну систему моніторингу довкілля вже застосовують в Алчевську і Лисичанську

Автоматичну систему моніторингу довкілля впроваджують в Луганській області. Про це повідомляє прес-служба Держуправління з довкілля охорони в Луганській області.

Питання про застосування сучасних технологій для оцінки впливу на довкілля, контролю і прогнозування її стану був піднятий Держуправлінням з довкілля охорони в Луганській області на засіданні Міжвідомчої комісії з питань моніторингу довкілля під головуванням начальника управління - Олександра Арапова.

Зокрема, А. Арапов відмітив, що сучасність вимагає відмовитися від застарілих простих і малоефективних спостережень.

"Екологія вже оперує динамічними системами. Створення автоматичної системи отримання і обробки даних про стан довкілля дозволяє оперативно реагувати на перевищення забруднень; усунення причин забруднення, а не їх наслідки. Запропонованою системою також передбачений механізм сповіщення населення про стан довкілля в режимі реального часу", - повідомляє прес-служба.

До 2015 р. єдиною регіональною інформаційно-прогнозуючою системою буде охоплено 11 міст, 7 екологічно небезпечних підприємств державного масштабу, а також відомчі системи 4-х суб'єктів екологічного моніторингу.

Роботи із створення регіональної системи екологічного моніторингу вже початі в м. Алчевську, на що вплинула активна позиція керівництва міста і діяльність двох гігантів промисловості України і регіону : Алчевського металургійного комбінату і Алчевського коксохімічного заводу. Також, роботи по веденню моніторингу початі на одному з найбільших промислових об'єктів України - Лисичанської нафтової інвестиційної компанії.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"