Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера"

Дитячо-юнацький творчий конкурс "Проба пера" пройшов у центральній міській бібліотеці Лисичанська.
Міський дитячо-юнацький творчий конкурс «Проба пера» щороку проводить лисичанська Центральна бібліотека. Цей конкурс чудова нагода для дітей представити свої роботи на суд відомих у місті та області поетів та письменників, заявити про себе, як про творчу особистість. І хоча учасників конкурсу у цьому році значно менше, ніж у попередні роки, на якості представлених робіт це не позначилося.

30 молодих авторів з Лисичанська винесли на суд журі дитячо-юнацького літературного конкурсу свої найкращі твори. З почуттям і натхненням читали юні поети та письменники власні вірші та оповідання про Україну, рідну школу, любов до Батьківщини та рідного міста тощо.

Світ дитячої творчості багатий та різнобарвний. Члени журі відмітили, що серед лисичанської молоді багато талановитих дітей. Найяскравішим відкриттям цьогорічного конкурсу стали: Світлана Юрчило, Анастасія Мащенко, Поліна Васильєва, Аліса Євдошенко, Маша Супрун, Ніна Шевченко.

Переможцями дитячо-юнацького літературного конкурсу стали найкращі юніавтори. У віковій категорії від 8 до 12 років 1 місце зайняла Діана Голданова. В віковій категорії від 13 до 15 років на першому місці Олена Помазова. І в категорії від 16 до 20 років переможницею стала Анастасія Мащенко. Окрім цього призами глядацьких симпатій було нагороджено ще шість юних учасників. Діти отримали дипломи та цікаві книжки.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"