Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Рубіжному міська влада не дозволяє мешканцям міста встановлювати індивідуальне опалення

У Рубіжному міська влада не дозволяє мешканцям міста встановлювати індивідуальне опалення. 8 квітня у Рубіжанському міськомі Палаці культури відбудуться громадські слухання, на яких буде розглянуто питання про дозволи та установку ндивідуального опалення в помешканнях рубіжан.

Ще у 2008 році в Рубіжному офіційно було дозволено встановлення індивідуального опалення. У цьому питанні рубіжани значно випередили інші населенні пункти. «Схема перспективного розвитку системи теплопостачання Рубіжного» - одне з досягнень тодішньої місцевої влади. Але не надовго. Згодом встановлення індивідуального опалення було заборонено. І сьогодні це питання з мертвої точки не зрушилось.

Тарифи на централізоване теплопостачання у Рубіжному продовжують спустошувати гаманці городян. Мрія про тепле помешкання для більшої частини містян залишається недосяжною. 40% рубіжан встигли провести до своїх квартир індивідуальне опалення – відрізали батареї, встановили котли та газові лічильники і тепер живуть в теплі, не переплачуючи при цьому за отриману теплову енергію.

Перевага індивідуального опалення очевидна. Суми оплати за спожитий газ утричі менше за ті, які сплачують абоненти КП «Рубіжнетеплокомуненерго». Навіть за умовах, значного подорожчання газу, індивідуальне опалення все одно буде більш дешевшою альтернативою.

Позиція місцевої влади Рубіжного та керівництва теплокомуненерго відносно індивідуального опалення негативна. Дозволи на його установку мешканцям міста не видаються. Пояснюють так: у разі встановлення ще більше 500 газових котлів початок наступного опального сезону буде неможливим, а тарифи на оплату теплопостачання збільшаться.

8 квітня у Рубіжанському міськомі Палаці культури о 15-й годині відбудуться громадські слухання по результатам роботи КП «Рубіжнетеплокомуненерго». На слуханнях також буде розглянуто питання про дозволи та установку індивідуального опалення для населення міста.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"