Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Комп'ютеризація лисичанських шкіл завершена на 95%

На даний момент копьютеризована 21 лисичанська школа, що складає 95% від загальної кількості. До мережі Internet на початок поточного року було підключено 11 шкіл. Про це, таку інформацію озвучив на Х сесії Лисичанської міської ради начальник управління економіки міськради Олег Леснов в звіті про виконання заходів щодо соціально-економічного розвитку Лисичанська в 2010 році.

Підтвердив це і начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин. За словами Ігоря Івановича "основний ривок в комп'ютеризації шкіл був зроблений саме в два останні роки". Так, начальник міського відділу освіти відмітив, що тільки за 2010 рік сучасними комп'ютерними класами було укомплектовано 8 шкіл міста. Як повідомляє Ігор Ганьшин, для цих цілей в 2009-10 роках були залучені як кошти міського бюджету, так і спонсорські гроші.

Крім того, Ігор Ганьшин відмітив, що на даний момент активно йде процес підключення шкіл до мережі Internet. Активну допомогу в цьому надає компанія "Luga.NET" у рамках своєї програми співпраці з міською радою.

"Що нам це дає? Наприклад, можливість проведення телемостів з Дніпропетровським університетом, з Внз Луганська для організації додаткових занять для наших школярів", - вважає Ігор Ганьшин.

Готовые презентации по физике www.myshared.ru.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"