Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

За подвійне вбивство - до довічного ув'язнення

У липні минулого року мешканець Луганська приїхав до Сєвєродонецька до своїх далеких родичив, щоб позичити грошей. Літнє подружжя позичити кошти відмовилися, але залишили гостя переночувати. Ця ніч стала для них останньою.

Пізно ввечері господар пішов спати, а його дружина ще поралася на кухні. У цей час їхній гість вже спланував, як заволодіти майном літнього подружжя. Він пройшов на кухню, непомітно взяв зі столі ніж і, не втрачаючи часу, завдав господарці сім ударів ножем у шию. Потім також холоднокровно він зарізав сплячого господаря.

Здобичею молодика стали грошові заощадження сім'ї, два мобільні телефони і золоті кільця подружжя. З цим майном він намагався сховатися, але через деякий час був затриманий співробітниками міліції.

За інформацією, представленої Година Пік помічником прокурора м.Сєвєродонецьк Оленою Карпенко, вкрадене майно експерти оцінили приблизно в 31,5 тисячі гривень. А ось які забрала життя двох невинних людей оцінити не зможе ніхто. Незважаючи на той факт, що підсудний повністю визнав свою провину, а також позитивно характеризувався за місцем проживання і навчання, суд засудив його до довічного ув'язнення з конфіскацією всього майна.

Засуджений подав апеляцію до Луганського обласного суду, який прийме остаточне рішення у даній справі.

Фото зроблено незадовго до трагедії. Подружжя Петренко (сама права пара) ще живі.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"