Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Сєвєродонецьку почав працювати Авіаційно-спортивний клуб

Ми поставили перед собою завдання відроджувати колишню славу Луганщини в авіації і авіаспорт, зокрема. Про це заявив керівник Сєверодонецького авіаційно-спортивного клубу, лідер громадської ініціативи «Громада» В'ячеслав Ткачук. «Сєвєродонецький авіаційно-спортивний клуб був заснований 23 лютого 2011р., Сьогодні ми відкриваємо філії аероклубу в містах Лисичанськ і Рубіжне.

У групах підготовки починаючих парашутистів вже займаються 42 людини. Наприкінці квітня плануються перші стрибки, які будуть присвячені 90-річчю Георгія Берегового нашому землякові льотчику - космонавту, двічі Герою Радянського Союзу, святкування якого проводиться за указом Президента у 2011 році », - сказав В'ячеслав Ткачук. За його словами, вручення посвідчення парашутиста планується провести в Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжному на 9 травня в День Перемоги. «Адже головне завдання клубу це не тільки розвиток даного виду спорту, а й патріотичне виховання молоді, підготовка до служби Батьківщині.

Відкриваючи Сєвєродонецький клуб, ми отримали велику підтримку і сприяння Луганського авіаційно-спортивного центру ВЗГ Україні і перш за все начальника Безкаравайна Валерія Володимировича, керівника парашутної групи Міщенка Романа Олександровича, інструктора майстра спорту Черноваловой Світлани Борисівни. Саме завдяки їхній наполегливості та зусиллям всієї команди авіацентру, збережені і нестерти з лиця землі славні традиції Луганщини », - підкреслив керівник Сєверодонецького авіаклубу. На урочистому відкритті початку занять в Сєвєродонецькому авіаційно-спортивному клубі В'ячеславу Ткачуку був вручений нагрудний знак та посвідчення ВЗГ Україні.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"