Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Тиждень дитячої книги

«Книга просить на гостини, в неї свято - іменини». 21 березня у Лисичанській центральній бібліотеці для дітей відбулося відкриття «Тижня дитячої книги».

Під час весняних шкільних канікул проводиться Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цю традицію започатковано ще у далекому 1943 році у Москві. Ідея свята та його назва належить російському дитячому письменнику Л.Кассілю. З тих самих пір бібліотеки, підтримавши це добре починання, зробили свято книги традиційним.

Традиційно відкриття тижня дитячого читання проходить у всіх бібліотеках нашого міста. У центральній бібліотеці для дітей зібралися учні 4-х класів Лисичанської школи №14, яка постійно співпрацює з дитячою бібліотекою.

Тиждень дитячого читання – це також підведення підсумків читацького конкурсу «Кращий читач року», нагородження переможців, визначення найактивніших читачів та заохочення тих, хто прийшов до бібліотеки вперше.

Театралізоване свято улюблених героїв з елементами вікторин та конкурсів пройшло дуже весело. Юні читачі опинилися на справжнісінькому «Острові книголюбів», де зустрілися з самовпевненою Пеппі довгою панчохою.

Літературна вікторина дала дітям можливість показати свої знання у літературі, згадати героїв улюблених казок, позмагатися у власній обізнаності.

Протягом цього тижня в бібліотеках міста проходять різноманітні тематичні літературні заходи. Їх метою є знайомство з книгою, подорож до захоплюючого світу дитячої літератури, залучення до бібліотек нових читачів. Країна книжок чекає на маленьких розумничків з добрими і справедливими серцями.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"