Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

В Києві відбулася нарада

16 березня в Києві відбулася нарада у Віце-премєр-міністра України – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка щодо, вимог представників громадських організацій шахтарів-інвалідів.

На нараду прибули посланці зі всіх областей України. Серед численних присутніх там також побували і представники Луганської та Лисичанської громадських організацій Вони приїхали з вимогами та конкретними пропозиціями щодо вирішення злободенних питань, серед яких – виплати заборгованості по регресам, яка накопичилася з 2003 по 2010 рік, забезпечення побутовим вугіллям працівників та пенсіонерів вугільних підприємств, що знаходяться у стадії ліквідації або вже ліквідовані, та інших важливих питань.

Щоб домогтися виконання «Гірничого закону», Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», виконання державою соціальних гарантій, приходиться тільки йти на крайні міри – як то пікетування або страйк, кажуть представники громадської організації «Союз шахтарів-інвалідів та постраждалих на виробництві». Фактично щороку шахтарі проводять акції протесту біля Кабміну, вимагаючи те, що заслужили важкою працею, втрачаючи власне здоров’я та життя.

Приймальня Лисичанської міської громадської організації «Союз шахтарів-інвалідів та постраждалих на виробництві» знаходиться на шахті «Новодружеська». Міська організація тісно співпрацює з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в місті Лисичанськ.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"