Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

ДК "Газ України" хоче відключити "Лисичанськтепломережу" від газопостачання

ДК "Газ України" доручила відключити від газопостачання 13 підприємств комунальної теплоенергетики, повідомили в прес-службі компанії.

Це рішення прийняте у зв'язку з накопиченою ними значною заборгованістю перед компанією і "з метою посилення дисципліни газоспоживання і розрахунків за природний газ".

Так, будуть відключені: "Донецьктеплокоммунэнерго", "тепломережа Краматорська", "Мариупольтепломережа", "Дніпропетровські теплові мережі", "Теплоэнерго" (Дніпропетровськ), "Вуж-тепло" (Ужгород), "Мукачевтепло", "Теплоэнергетик" (Кіровоград), "Лисичанськтепломережу", "Теплопостачання Одеси", "Одеська ТЕЦ", "Дирекція розвитку інфраструктури території" (Харківська область), "Смелаэнергопромтранс".

Як сказано в повідомленні прес-служби, "населення в цілому сумлінно і своєчасно оплачує вартість спожитих комунальних послуг, в т.ч. тепловій енергії, проте сплачені ними засоби своєчасно в компанію не поступають".

Підприємства комунальної теплоенергетики заборговували за природний газ, спожитий з початку опалювального періоду 2010-2011, близько 6,3 млрд. грн. (без АЭК "Київенерго").

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"