Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанський міський голова вважає, що чиновникам треба міняти підходи до роботи

"Наша проблема в тому, що чиновники не хочуть або не можуть зустрітися один з одним і нормально обмінюватися інформацією", - таку точку зору висловив Лисичанський мер Сергій Дунаєв на розширеній апаратній нараді з керівниками управлінь і служб міської ради.

Як підтвердження своїх слів Сергій Володимирович навів наступний приклад: не так давно владою було прийнято рішення про зниження тарифів на внутрішньобудинкове обслуговування мереж для населення. Причому найбільш відчутним - близько 66% - це зниження стало для тих жителів, які після установки індивідуального опалювання, перестали бути абонентами КП "Лисичанськтепломережа".

"А тепер ЖКГ вимагають від цих людей, щоб вони для розрахунку тарифу підтвердили, що вони дійсно не є абонентами "Тепломережі""!, - обурився міський голова.
"У мене питання до "Тепломережі". У вас же є списки ваших абонентів, ви знаєте, які квартири відключалися? Отже вам заважає передати в Жеки ці списки? Навіщо створювати собі і людям проблеми"?, - поцікавився Сергій Володимирович.

На думку міського голови, такий підхід до роботи тільки створює зайву соціальну напругу в суспільстві.

"Ми з вами повинні працювати на благо громади, а не черги створювати", - підкреслив міський голова.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"