Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

На одного жителя Луганської області доводиться менше 0,1 га лісових насаджень

У Луганській області площа лісових земель складає 351 тис. га, у тому числі покрито лісом 307 тис. га. Про це повідомляє держуправління охорони природного довкілля в Луганській області.

Лісистість області - 11,6 %. Для досягнення оптимальної лісистості області - 16 % необхідно додатково створити більше 120 тис. га лісових насаджень. Для цього щорічні об'єми посадки треба збільшити мінімум до 8 тис. га. Але вже і зараз рівень по посадці і посіву лісів в Луганській області піднята настільки високо, як ніколи раніше - до 6 тис. га в рік.

При створенні лісів в нашій області треба враховувати не лише тяжкі кліматичні умови з властивими різкими перепадами температури, посухою і суховіями. Надзвичайно високий техногенний прес випробовує ліс від "перевантаженості" промисловими підприємствами різної спрямованості (шахти, хімічні підприємства, металургія та ін.). На стан лісів впливають численні водозабори, розташовані в затоні річки Сіверський Донець.

Відмінність наших лісів від западно-українських також пов'язана з дуже високим рекреаційним навантаженням. На одного жителя Луганської області доводиться менше 0,1 га лісових насаджень. Якщо врахувати, що основна маса населення області проживає в місцях зосередження заплавних дібров і штучних соснових насаджень (міста Кремена, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Луганськ), то рекреаційне навантаження на ліси перевищує допустиму розрахункову норму у багато разів.

Достатній розвиток матеріально-технічної бази лісового господарства є гарантом стабільного розвитку лісових екосистем і поліпшення екологічної ситуації регіону.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"