Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Свою роботу активізувала Асоціація бджолярів Луганської області

Днями ця громадська організація завітала до нашого міста та закликала до своїх лав пасічників Лисичанська, Сєверодонецька, Рубіжного. Кажуть: гуртом легше вирішувати проблеми бджолярства.

В Центрі роботи зі школярами та молоддю розгорнули незвичну для цього закладу експозицію. Тут вишикувались новенькі сучасні вулики, а поруч можна було бачити медовуху, виготовлену за різними рецептами. Бджолярі, що прийшли на збори, мали можливість ознайомитись з новими ветеринарнимипрепаратами та придбати методичну літературу, переглянули доволі актуальний науково-популярний фільм.

Останнім часом доволі активно обговорюють кінець світу, який начебто наближається до нас. Серед причин такого майбутнього вчені називають різноманітні техногенні катастрофи і, як не дивно, вимирання бджіл. Хвиля загибелі смугастих трудівниць пройшла Америкою, Європою та навіть рідною Луганщиною.

Саме ці та інші питання були в порядку денному зборів пасічників. Перед мікрофоном виступали ті, хто не один пуд меду з,їли. Щоб вирішувати проблеми бджолярства слід об,єднуватись, переконують члени організації.

Олександр Папченко, голова Асоціації бджолярів Луганської області каже: «Організація має підтримку обласної влади, налагоджує стосунки з Державтоінспекцією, щодо безперешкодного провозу пасіки до місць медозбору, співпрацює з керівниками фермерських господарств і лісгоспів, з метою запобігання отруєння бджіл пестицидами».

В Луганському національному аграрному університеті створено центр бджільництва, де м

ають робити штучне осіменіння бджоломаток і вирощувати пле

мінних бджіл української степової породи.

Голова Лисичанського осередку Асоціації бджолярів Луганської області Віктор Шумейко звернув увагу присутніх на гостре питання – загибель бджіл та використання якісних ветеринарних препаратів для обробки бджолиних сімей.

На запитання, що виникли у присутніх, представниками ветеринарної служби було надано обгрунтовні відповіді.

Громадська організація «Асоціація бджолярів Луганської області» розглянула інші питання, щодо розвитку бджолярства у нашому регіоні.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"