Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Дитяча бібліотека. У чарівному світі дитячих книжок

Дитяча бібліотека – це особливий світ, в якому живе багато цікавих книг, а разом з ними і невгомонна дитяча фантазія. Читаючи корисні і добрі книжки – класику, сучасну літературу, пізнавальні енциклопедії - дитина розвивається інтелектуально, вчиться правильно висловлювати свої думки. А тому дуже важливо, щоб книга увійшла у життя дитини якомога раніше.

Одна з головних переваг дитячої бібліотеки – велика кількість різножанрової літератури для дітей всіх вікових груп – майже 50 тисяч екземплярів. Шкільна програма постійно вимагає читання додаткової літератури. І у цьому дитяча бібліотека перший і незамінний помічник. Та й для батьків тут також знайдеться корисна виховна література з психології.

Сучасний читач значно помолодшав, відмічають фахівці дитячої бібліотеки. Це позитивна динаміка, адже дитина, яку батьки змалечку привчають до читання, зростає культурною розвиненою особистістю. Дитячі книжки відкривають маленьким читачам шлях до пізнання світу, сприяють розвитку спостережливості, формують естетичну культуру.

Дитяча бібліотека цікава для дитини не тільки літературою. У куточку краєзнавства зібрано книги, документи, фотографії та навіть автографи місцевих письменників. Оформлено стенд для юних меломанів. Представлено роботи місцевих митців – живопис Олександра Шайфутдінова, фотографії Олега Рачака. Бібліотекарі з теплом розповідають про поетесу Інну Гудковську, робота якої прикрашає вестибюль дитячої бібліотеки.

Багатий книжковий фонд та тепле уважне ставлення бібліотекарів до юних лисичан роблять справжні дива - до дитячої бібліотеки хочеться приходити знову і знову. Саме тому тут так багато постійних читачів. І навіть коли дитина подорослішає, вона ніколи не забуде особливо добру атмосферу дитячої бібліотеки, яка навчила її любити книгу.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"