Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Депутати Лисичанської міської ради просять захистити вітчизняного виробника

24 лютого міський голова Лисичанська Сергій Дунаєв провів зустріч з керівниками бюджетоутворюючих підприємств міста, а також лідерами профспілкових організацій. В ході зустрічі обговорювався економічний стан, в якому виявилися життєво важливі для бюджету міста підприємства.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення на найближчій сесії міської ради прийняти звернення депутатів до центральних органів влади з метою звернути увагу на ситуацію, що склалася.

І ось сьогодні, 2 березня, на IX сесії Лисичанської міської ради депутати одноголосно підтримали проект звернення, який представив секретар міської ради Сергій Баранник.

"Депутати Лисичанської міської ради виражають стурбованість ситуацією, яка склалася навколо основних підприємств міста, таких як ЧАО Лисичанський нафтопереробний завод "ЛИНИК" і ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар". Ці два підприємства є унікальними за своєю технологією виробництва і градоутворювальними для міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля", - говориться в зверненні.

Депутати звертають увагу своїх вищестоячих колег, що на сьогодні в місті фактично працюють тільки ЧАО "ЛИНИК", ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" і одна з шахт ВАТ "Лисичанськвугілля". Інші великі підприємства або припинили свою виробничу діяльність, або ледве працюють. Відповідно, вважають депутати, зберегти ще працюючу промисловість міста - це первинне завдання.

Важливою є і та обставина, що від стабільної роботи промислових підприємств залежить доля ряду підрядних і обслуговуючих організацій.

У зверненні відзначається, що багато в чому складна ситуація, в якій виявилися лисичанські промислові гіганти, пов'язана з тим станом справ, який існує на вітчизняному ринку. З ряду причин (таких як відсутність ввізних мит на світлі нафтопродукти, висока ціна на енергоносії, відсутність квот на імпорт скла в Україну) продукція українських промисловців не здатна конкурувати з імпортом.

"Депутати Лисичанської міської ради вважають, що такий стан справ на вітчизняному ринку ставить під загрозу існування вітчизняних виробників і фактично може знищити нашу промисловість. Як наслідок, це відобразицця на соціально-економічному стані міст України і на сім'ях наших громадян", - говориться в зверненні.

Депутати Лисичанської міської ради просять центральні органи влади розглянути можливість захистити вітчизняного виробника від явно не ринкових дій імпортерів. "Це дозволить стабільно розвиватися нашим підприємствам і не допустить соціальної кризи", - вважають депутати.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"