Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську податківці зробили 47 виїзних перевірок

Контроль за роботою господарюючих суб'єктів являється невід'ємною складовою діяльності ДПІ в м. Лисичанську. Особлива увага сьогодні приділяється, в першу чергу, підприємствам - "мінімізаторам", збитковим суб'єктам підприємництва, тим, хто заявляє значні суми ПДВ, що підлягають відшкодуванню з бюджету. Вони - на постійному контролі податківців.

Так, за 2010 рік проведено 31 виїзну планову і 16 позапланових перевірок. По їх результатах донараховано до бюджетів усіх рівнів 3,6 млн. грн. Сплачено по донарахованих сумам 2,4 млн. грн. Зменшено безпідставно заявленого до відшкодування ПДВ на суму 13,4 тис. грн. і збитків по податку на прибуток в сумі 164 тис. грн. Також зменшена сума негативного значення різниці між сумою податкових зобов'язань і податкового кредиту по ПДВ на 468 тис. грн.

За результатами проведених перевірок фахівцями податкового аудиту виявлені порушення законодавства по ПДВ і донараховано на суму 1542,7 тис. грн.

Для призначення недійсними угод діючих підприємств з "фіктивними" фірмами органи податкової служби звертаються і до Господарських судів. Але рішення на користь органів податкової служби приймаються лише частково, бо досі немає чіткого визначення поняття "фіктивності" СХД. Окрім цього, є розбіжності між податковим, цивільним і господарським законодательствами.

Безліч порушень виявлена у суб'єктів підприємництва при перевірках сфери готівкових розрахунків із споживачами. Так, в 2010 році фахівцями податкової служби було перевірено 175 об'єктів, де порушення були виявлені майже в кожному випадку. До тих, хто проігнорував закон, фахівці інспекції вимушені були застосувати фінансові санкції на суму 487 тис. грн.

Враховуючи важливість завдань по наповненню бюджетів усіх рівнів, індивідуальна робота з кожним платником будується на принципах постійного моніторингу. Це необхідно для того, щоб не допустити зниження податкового навантаження, запобігти фактам незаконного відшкодування податку на додану вартість. Окрім цього, важливо постійно проводити роботу по вихованню у суб'єктів господарювання високої податкової культури, яка допомагає створити сприятливі умови розвитку економіки усієї країни.

Н.І. Кравець - начальник управління ДПІ в м. Лисичанську

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"