Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У ТНК-ВР не виключають, що вже з 15 березня Лисичанський НПЗ зупиниться

ТНК-ВР закриє Лисичанський НПЗ, якщо уряд України не введе імпортні мита на нафтопродукти.

Про це повідомляє РБК.

За словами заступника головного керуючого директора ТНК-ВР Максима Панського, в даний момент йдуть переговори з урядом України.

"Якщо не буде прийнято рішення про вступ імпортних мит, нам, швидше за все, доведеться закрити завод", - відмічає Максим Панський.

У ТНК-ВР упевнені, що закриття "ЛИНИК" обумовлене тим, що завод просто не зможе конкурувати з нафтою тих же білоруських НПЗ, тому що у них є переваги.

Відмітимо, що ще 31 січня 2011 року Рада директорів "ТНК-ВР" прийняла рішення про зупинку Лисичанського нафтопереробного заводу в січні-березні 2011 року, надавши менеджменту компанії право ухвалення остаточного рішення відносно цього питання залежно від зміни умов ведення бізнесу в країні.

У свою чергу, мер Лисичанська Сергій Дунаєв направив в Міністерство экономрозвитку і торгівлі України звернення про проведення спеціального розслідування відносно імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини. Таким чином Дунаєв хоче врятувати "ЛИНИК".

В даний момент Лисичанський нафтопереробний завод продовжує працювати в штатному режимі, хоча і зазнає збитки.

Цікаво, що сьогодні головний керуючий директор ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Дідьє Казиміро поділився з журналістами планами розвитку Лисичанського НПЗ. Зокрема, Казимиро заявив, що в 2012 році "ЛИНИК" планує вийти на випуск нафтопродуктів "Евро-5".

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"