Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

«Таємниці царської династії»

Днями у Лисичанському краєзнавчому музеї знову розпочала свою роботу виставка Санкт-Петербурзького музею воскових фігур, засновником якого був Петро Перший. Цього разу до нашого міста працівники музею привезли відому історичну експозицію «Таємниці царської династії», яка вже побувала у всіх великих містах України. Виставка неодмінно викликає інтерес у відвідувачів. Напевно ви вже здогадалися, що мова йде про династію Романових.

Невід’ємною частиною представлених на виставці експонатів є влада. Експозиція налічує 11 поколінь Романових. Це 40 яскравих фігур представників царської династії, серед яких – Петро Перший, Катерина І та Катерина ІІ, Єлизавета Петрівна, Михайло Федорович – перший цар з роду Романових - і його батьки, та ще багато інших відомих історичних постатей.

Минуле Царської Росії не можливо представити без династії Романових, історія якої наскрізь просякнута таємницями та кровавими подіями. Одна з експозицій виставки присвячена трагічному вбивству царської родини.

Виставка Санкт-Петербурзького музею воскових фігур «Таємниці царської династії» зацікавить усіх небайдужих до історії. Приходьте до Лисичанського краєзнавчого музею і дізнаєтеся багато цікавих подробиць з життя Романових.

Виставка буде працювати по 10 квітня включно.

Щоденно з 9 до 18 години.

Телефон для довідок: 7-12-90.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"