Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанське управління МНС інформує

Лисичанське управління МНС інформує. Снігові заноси на Артемівській трасi. Як нам повідомили у міському управлінні МНС, снігові заноси створили багато проблем для водіїв автотранспорту.

23 лютого на Артемівській трасі одразу у трьох місцях утворилися затори – у напрямках Донецька і Лисичанська, та у районі селища Спірне. Там транспортна пробка виявилася найбільшою, було повністю паралізовано рух.

Водії легкового і вантажного автотранспорту та пасажирських рейсових автобусів на декілька годин застрягли у цій пробці. Спроби водіїв самотужки подолати снігові замети були марними. На допомогу їм прийшли спецпрацівники Лисичанського міського управління МНС. На визволення водіїв зі снігової пастки у селищі Спірне знадобилося біля 4-х годин. Після цього МНСники визволили і водіїв, що застрягли на Артемівській трасі.

Для того, щоб розчистити снігові замети на дорозі, з Лисичанська прибули 2 трактори. Але спроби малопотужної техніки прибрати сніг виявилися невдалими. У звільненні водіїв, що застрягли на Артемівській трасі, допоміг трактор, який було надіслано з Артемівська. Причиною затримки руху автотранспорту є вітер, який несе сніг з полів на трасу. Складні погодні умови продовжуються й донині, а тому водіям треба прийняти це до уваги.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"