Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Лисичанський "Регенерат" використовує політиків в нечесній боротьбі з конкурентами

Побоюючись конкуренції з боку нового інвестора, готового запустити виробництво на базі Лисичанського ГТВ, підприємство "Регенерат" нацьковує на нього політиканів. Про це повідомили представники підприємства "Луганськпереробка".

У Лисичанську складається воістину дивна ситуація. У місто прийшов новий інвестор, готовий вкладати кошти в розвиток промисловості регіону, впроваджувати нові європейські технології, екологічно чисті і економічно вигідніші. Підприємство "Луганськпереробка" на базі Лисичанського ГТВ збирається не просто безпечно і вигідно утилізувати гумові технічні вироби, але і поповнювати бюджет міста. В той же час, підприємство "Регенерат", яке вже багато років переробляє гуму з полігону ГТВ, використовуючи застарілу технологію подрібнення в крихту, вирішило методами нечесної конкуренції не дати можливість новому інвесторові навіть почати роботу.

У Лисичанську розпускаються чутки, що виробництво "Луганськпереробки" буде дуже шкідливим, що місто буквально буде отруєно аміаком. В той же час також з'явилася на одному шанованому інформаційному сайті неправдива інформація про те, нібито нове підприємство ночами спалює гуму, отруюючи усю округу, чого в принципі бути не може. Притягуються до цього процесу і різні політичні сили, що роздувають ситуацію.

У "Луганськпереробці" кореспондентові Cxid.info повідомили, що на даний момент ні про які запахи мови бути не може, тому що підприємство ще не працює, не був проведений навіть пробний запуск. Зараз проводиться тільки установка устаткування і отримання ліцензії і інших необхідних документів.

Нагадаємо, завідувач кафедрою технології високомолекулярних з'єднань, доктор технічних наук, професор інституту хімічних технологій Рубежанської філії ВНУ ім В. Даля Володимир Маслош заявив, що метод низькотемпературного піролізу, який використовуватиметься "Луганськпереробка", на сьогодні найефективніший і екологічний.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"