Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Пройти техогляд автотранспортного засобу відтепер можна у Рубіжному на приватній СТО

Пройти техогляд автотранспортного засобу відтепер можна у Рубіжному на приватній СТО.
Цікава інформація для власників транспортних засобів. Нововведення стосовно проходження техогляду цікавлять всіх українських водіїв. Згідно новому закону, в Україні державний техогляд замінено на недержавний. Відтепер пройти його можна на приватній станції технічного обслуговування.

У Рубіжному з січня 2011 року відкрито пункт діагностики транспортних засобів на сучасному діагностичному обладнанні з подальшим виданням відповідних документів.

З початку року у Рубіжному на станції технічного обслуговування «Люкс» відкрито діагностичний центр з проведення техогляду, установки та перевірки газобалонного обладнання всіх видів транспортних засобів. Це одна з перших приватних СТО регіону, яка відтепер пропонує водіям діагностику автомобілів з подальшим виданням протоколу перевірки транспортного засобу. Зокрема, завданням проведення такої перевірки є визначення загального стану автомобілю:

- технічний стан шин, світлових приладів, викидів шкідливих газів та речовин;

- перевірка натяжки ременів, стан гальмової системи на комп’ютерному стенді, технічний стан управління кермом та ходової частини;

- перевірка мастильних агрегатів та технічного стану двигуна, візуальний огляд комплектності автівки.

Для отримання дозволу на проведення техогляду приватному підприємцю необхідно обладнати вимірювальну лабораторію, для атестації та акредитації якої необхідно мати відповідний перелік засобів вимірювальної техніки. Висококваліфіковані спеціалісти СТО «Люкс» виконують всі необхідні послуги на висококласному сучасному сертифікованому обладнанні, згідно технічних вимог, затверджених Кабінетом міністрів № 606. Пункт діагностики технічного стану колісних транспортних засобів має всі необхідні дозволи. Окрім цього він пройшов атестацію у Луганському регіональному науково-виробничому центрі стандартизації, метрології та сертифікації.

Після проведення технічного огляду стану автівки вам обов’язково видадуть протокол перевірки транспортного засобу одразу після діагностики. Орієнтовна ціна на проходження техогляду легкового авто складає 150 гривень.

Окрім проведення техогляду СТО «Люкс» пропонує:

- послуги технічної автомийки та шиномонтажу;

- ремонт ходової частини та розвал-сходження;

- токарні та зварювальні роботи;

- установку, ремонт та випробування газобалонного обладнання.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"