Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Рівень онкологічних захворювань за останні 40 років збільшився більш ніж утричі

Рівень онкологічних захворювань за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.
За даними Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я, сучасний показник середньої тривалості життя населення країн ЄС становить 75 років. Одна знайсерйозніших проблем розвинених промислових держав, до яких належить і Україна, це зростання онкологічних захворювань. Їх рівень за останні 40 років збільшився більш ніж утричі.

У розвитку онкозахворювань відіграють роль багато чинників. Зокрема, це – ємоційно-психічний стан людини, фізичні травми та спадковість. У групі ризику насамперед — жінки після 40 років.

Найпоширеніше онкозахворювання у жінок – рак молочної залози. На другому та третьому місті відповідно – рак легенів та рак шкіри.

В Луганській області онкозахворюваність жіночого населення збільшилася з 14 до 17 %. А за останні 2 роки відмічається зростання онкогінекологічної захворюваності жінок дітородного віку.

Луганська обласна онкологічна лікарня переповнена хворими на рак. Але на фоні інших міст області Лисичанськ виглядає краще – показники захворюваності і смертності від цієї недуги у нашому місті нижчі обласних та всеукраїнських.

Тим часом рак — не вирок, якщо, звичайно, своєчасно звернутися до лікаря. Треба зовсім небагато - лише бути уважними до свого здоров’я. А успішне лікування й одужання багато в чому залежать від емоційної підтримки близьких людей, яка допомагає перебороти почуття тривоги та страху, і подолати хворобу.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"