Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

Біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг

Сьогодні, 17 лютого, в 11:00 біля прохідної №2 ВАТ "Лисичанський завод ГТВ" відбувся мітинг жителів південних мікрорайонів Лисичанська проти відкриття на території колишнього цеху № 16 заводу ГТВ підприємства, яке займатиметься переробкою гумотехнічних відходів.

Під час мітингу ухвалила резолюцію, яку планується направити в міську раду, облраду, облдержадміністрацію, СЭС, прокуратуру, Адміністрацію Президента і інші інстанції.

У резолюції висунені наступні вимоги:

Доручити ініціативній групі почати збір підписів про незгоду громади з висновками про екологічну небезпеку ТОВ "Луганськпереробка", вказаними в "Заяві про екологічні наслідки діяльності";
Заборонити ТОВ "Луганськпереработка" введення в експлуатацію виробництва по переробці гумотехнічних виробів на території цеху № 16;
Зобов'язати ТОВ "Луганськпереробка" припинити всякі роботи і в стислий термін демонтувати устаткування, за допомогою якого можлива переробка гумово-технічних виробів;
Встановити, із залученням громадських організацій Лисичанська, громадський контроль за демонтажем вказаного устаткування;
Усі питання відносно будівництва екологічно небезпечних підприємств в межі міста, вирішувати на громадських слуханнях, заздалегідь повідомивши громаду Лисичанська.
Слід зазначити, що ніяких рішень відносно створення ініціативного гурту, якому доручено збирати підписи, на мітингу прийнято не було.

Нагадаємо, що в травні минулого року почала з'являтися інформація про те, що на території цеху № 16 заводу ГТВ приватний інвестор (ТОВ "Луганськпереробка") організував цех по переробці гумотехнічних відходів методом піролізу. Без отримання узгоджень і дозвільної документації на ведення цього виду діяльності, в цеху почали проводити пуско-налагоджувальні (як позиціонує їх керівництво цеху) роботи.

Проте після втручання міської влади, цех свою роботу зупинив. З 16 листопада 2010 року цех опечатаний, переробка гумотехнічних відходів там не виробляється. На даний момент ТОВ "Луганськпереробка" займається оформленням усіх належних узгоджень, дозволів і експертиз, які потрібні для початку промислової діяльності на вказаній території.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"