Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

З ТОВ "Сєвєродонецьктепло" стягнуть 6 млн. грн.

Київський госпсуд задовольнив позов Сєвєродонецького прокурора про стягнення майже 2 мільйонів гривен заборгованості з ТОВ "Сєвєродонецьктепло". Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Луганській області.

Зокрема, прокурор Сєвєродонецька в січні 2011 року подав до господарського суду Києва позов на користь держави в особі Сєвєродонецької міської ради до ТОВ "Сєвєродонецьктепло" про стягнення заборгованості в сумі майже 2 млн. грн. по сплаті концесійних платежів за 1-3 квартали 2010 року і пені за несвоєчасне внесення концесійних платежів за період з 03.07.2010 року по 29.12.2010 року.

Як повідомили в прокуратурі, основою для поводження з вказаним позовом стало порушення підприємством умов концесійного договору, укладений між Сєвєродонецькою міською радою і ТОВ "Сєвєродонецьктепло" на об'єкт комунальної власності територіальної громади м.Сєвєродонецьк, - цілісного майнового комплексу КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго".

Своїми діями ТОВ "Сєвєродонецьктепло" наносить матеріальний збиток міському бюджету Сєвєродонецької міської ради, яка полягає в невступі засобів до бюджету. Це у свою чергу призводить до дефіциту останнього і не дає можливості для фінансування окремих програм, запланованих в бюджеті.

Вказаним судом 16.02.2011 року позовна заява прокурора задоволена в повному об'ємі.

Крім того, в той же період прокурор до господарського суду міста Києва подав позов на користь держави в особі Сєвєродонецької міської ради до ТОВ "Сєвєродонецьктепло" про стягнення заборгованості в сумі більше 4 млн. грн. по сплаті другої частини единоразового фінансового внеску, який передбачений умовами Концесійного договору № 2 від 17 липня 2009.

Господарський суд Києва позов задовольнив.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"