Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

11 лютого 2011 року увійде до літопису міста Сєвєродонецьк

11 лютого 2011 року увійде до літопису міста Сєвєродонецьк, як дня народження громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді. Минулої п'ятниці представники 27 різних громадських організацій (з 31-ої, такої, що подала заявку) взяли участь в засновницьких зборах по його створенню.

Заслуховував звіт заступника голови міської ради ветеранів В.Ф. Корженко, що очолювала ініціативну групу по підготовці засновницьких зборів за участю міських інститутів громадянського суспільства.

Начальник відділу внутрішньої політики міськради Е.Н. Шинкарева - уповноважена особа від ініціативної групи по організації і прийому заяв від інститутів громадянського суспільства - озвучила інформацію про громадські організації, що подали заявки на участь в засновницьких зборах. Його учасники обрали громадську раду у складі 31 людини - з тих, хто виявив інтерес до нового формування і реєструвався для роботи засновницьких зборів.

Активістів, що зібралися, вітав секретар міської ради А.А. Гавриленко. "Без перебільшення можна сказати, що тут зібралися "живі" організації, - відмітив Андрій Анатолійович, - тобто ті, які створювалися на заклик душі, по загальних інтересах. Ми сподівалися, що з 167 громадських організацій, легалізованих на сьогодні в Сєвєродонецьку, зберуться представники хоч би від 80. Але маємо те, що маємо.

Хто хотів, хто небайдужий до рішення міських проблем, - ті прийшли і висловили своє бажання працювати. Величезне спасибі вам за те, що готові йти на діалог, активно обговорювати з міською владою і депутатським корпусом ті проблеми, з якими стикаєтеся. Дуже приємно, що наша розмова ведеться в атмосфері довірчості і конструктивізму. Спасибі усім величезне. Працюватимемо"!.

Газета "Сєвєродонецькі вісті"

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"