Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську зустрілися представники трьох літоб'єднань

У центральній міській бібліотеці міста Лисичанська зустрілися представники трьох літоб'єднань : м. Рубіжне - "Веселка", м. Лисичанськ - "Витік", м. Сівєродонецьк -"Обрій". Окрім традиційних питань - обговорення творчості літераторів і випуску колективного альманаха трьох міст - цього разу на порядку денному було і питання про створення віртуального об'єднання Триграда (трьох міст) на сайті газети "ГОДИНА ПІК".

В. Д. Петрушенко, керівник рубежанської громадської організації "Літературне об'єднання "Веселка" (за ініціативою якого і з'їхалися усі літератори), розповів присутнім, в чому перевага віртуального об'єднання і як увійти на сайт "ГОДИНА ПІК" Лисичанськ. Увійти, для того, щоб реєструватися і стати, по-перше, членом віртуального літоб'єднання, в - других, взяти участь в конкурсі "Від тексту - до пісні", що стартував.

Кращі вірші конкурсантів будуть покладені на музику місцевими композиторами. Нові пісні переможців будуть розміщені на сайті, а також прозвучать в містах поетів - призерів і переможців. Свої вірші читали усі присутні на цій зустрічі літератори перед камерою оператора газети "ГОДИНА ПІК". На сайті будуть створені особисті кабінети для кожного автора, члена віртуальної творчої організації.

Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"