Гостиница Лисичанск

Детальную информацию о номерах,
дополнительных услугах, условиях
бронирования и оптимальном маршруте
к гостинице можно узнать по номеру:

+38 (066) 822 88 28

У Лисичанську відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін

11 лютого в малому залі виконкому під головуванням заступника міського голови Шальнева А.Л. відбулася нарада з питання недопущення необгрунтованого підвищення цін на соціально значущі продовольчі товари. Про це повідомила начальник відділу розвитку споживчого ринку управління економіки Лисичанської міської ради Світлана Чучук.

У нараді взяли участь керівники великих торговельних підприємств, виробники хліба і хлібобулочних виробів, директори ринків.

Як відмічає, Світлана Вікторівна, на нараді були розглянуті результати оперативного моніторингу цін на продовольчі товари першої необхідності, що реалізовуються в торговельній мережі і на ринках міста. В цілому ціни на продовольчі товари в місті не перевищують середньобласні. За останні два місяці підвищилися ціни на окремі продукти харчування, такі як гречана крупа, масло рослинне, овочі, що відбиває загальну ситуацію в країні.

В ході наради було відмічено, що зростання цін пов'язане з ціновою політикою, яку проводять оптові підприємства, що знаходяться за межами міста.

Дотримання встановлених розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації №1411 від 08.11.2007 граничних рівнів торговельних надбавок на продовольчі товари першої необхідності також є одним з чинників стабілізації цін.

Заступник міського голови призвав усіх присутніх прийняти заходи по стабілізації цін на продовольчі товари, недопущенню їх необгрунтованого зростання. Керівникам ринків запропоновано виділити місця для торгівлі на ринках безпосереднім товаровиробникам. Робота в цьому напрямі буде продовжена.

Слуховые аппараты купить слуховой аппарат http://www.infoton.kiev.ua.
Фасад
Фасад здания
Номер
Номер гостиницы
Вход
Главный вход
Кафе-бильярд
Кафе-бильярд

© 2011 Гостиница "Лисичанск"